(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


Nowoczesna Geodezja w Praktyce - warsztaty dla geodetów w dn. 14 czerwca 2019r.

             

 

 

 

         W dniu 14 czerwca 2019 w Rawie Mazowieckiej z odbędą się warsztaty „Nowoczesna geodezja w praktyce“, organizatorami których są Lokalne Stowarzyszenia Geodezyjne i Ogólnopolski Związek Zawodowy Geodetów. Gospodarzem zaś -Stowarzyszenie „Geodeci Ziemi Rawskiej”. Podczas warsztatów poruszana będzie następująca tematyka:

  1. Nowoczesne techniki pomiarowe.

  2. Dobre i złe aspekty nowelizacji ustawy Prawo Geodezyjne.

  3. Związki zawodowe geodetów- zmiana geodezji na lepsze.

Warsztaty te otrzymały patronat Starosty Powiatu Rawskiego. Partnerem technologicznym jest firma CZERSKI Trade Polska. Patronat medialny zapewnia: Magazyn Geoinformacyjny "Geodeta", portal Geoforum.pl, Głos Rawy Mazowieckiej, KochamRawe.pl, GeodezjaPolska.pl.

Warsztaty mają charakter otwarty. Aby wziąć w nich udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go pod adres st.geodeci.rawa@gmail.com do dnia 12.06.2019 r. Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł. Liczba miejsc jest ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy harmonogram spotkania oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania pod linkiem: http://www.ozzg.pl/ , http://lokalnestowarzyszeniageodezyjne.cba.pl/ (ODPOWIEDNI LINK). Twórzmy nowoczesną geodezję razem. Do zobaczenia na Warsztatach.

 Formularz zgłoszeniowy do pobrania: 

formularz-zgłoszeniowy_RAWA-2019-06-14.pdf

 

Krzysztof Szczepanik +48601266569

Prezes Stowarzyszenia Geodetów Ziemi Piotrkowskiej
 

 

opublikowany w Nowości - tylko na GeodezjaPolska.pl na czerwiec 06 at 08:51
475 Views

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif
color_lens

CO NOWEGO W GEODEZJI I U GEODETÓW?

    Zaloguj się, żeby dowiedzieć się o nowościach w geodezji i zobaczyć, o czym dyskutujemy. Zapraszamy do dodawania darmowych ogłoszeń i umieszczenia firmy w katalogu firm geodezyjnych.
GEODEZJA PORTAL
GEODEZJA
albo za pomocą

i odbierz jeden z naszych ebooków