(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


GoKart, QuickGNSS, Kalibro(nek), Wms2Cad - szybciej, lepiej, efektywniej - teraz taniej do 10 %

Szybka i efektywna praca na mapach i GMLu oraz w terenie   – niezależnie od wielkości opracowania , ograniczona jedynie możliwościami Twojego komputera  - teraz taniej nawet do 10 %!

 

Miło nam poinformować, że firma Cubic Orb dla wszystkich użytkowników naszego portalu GeodezjaPolska.pl zaoferowała zniżki od 5 % na

licencje wieczyste do 10 % na licencje czasowe wszystkich swoich produktów.

 

Krótko o potencjale oprogramowania:

 

  1. GoKart – dobrze znany od wielu lat program stworzony przez geodetów dla geodetów, pracujący w środowisku CAD (Autocad, GstarCad, Intellicad, Actcad) – to szybka i efektywna praca na mapach wektorowych i GMLu od prostych opracowań po duże wielohektarowe obiekty - generowanie szkiców, obliczenia i przetwarzanie GML – to tylko kilka z jego zastosowań.
 
  1. Wms2Cad - połączenie możliwości CADa i mapy wektorowej z potencjałem serwisów WMS czyli ortofoto, modele numeryczne terenu (możliwość pozyskania rzędnych) i inne bazy dostępne powszechnie dzięki WMS
 
  1. Kalibro (znany nam wszystkiem wcześniej jako kombajn do przetwarzania rastrów – Kalibronek) – kalibracja, ale też edycja i zarządzanie rastrami
 
  1. QuickGnss – kompleksowe rozwiązanie do pracy w terenie na dowolnym urządzeniu Android , obsługujące najbardziej popularne odbiorniki GPS – wydajny silnik graficzny do pracy na dxf , WMS (ortofoto i dostępne portale) jako tło mapy, wydajne narzędzie do generowania raportów, obsługa dalmierzy, echosondy , zarządzanie pomiarami punkty - wszystko w chmurze, co umożliwia łatwą wymianę danych.

 

Pełna oferta oprogramowania z możliwościami dostępna jest na stronie https://www.cubicorb.com/pl/programy/, gdzie można pobrać wersje do przetestowania potencjału i możliwości.

Dziękujemy firmie Cubic Orb za współpracę i wsparcie oraz potwierdzamy jakość i efektywność oferowanych rozwiązań , co będzie przedmiotem kolejnych artykułów z punktu widzenia geodety praktyka.

Więcej informacji o promocji po zalogowaniu w głównej części serwisu lub po rejestracji w mailu.

opublikowany w Rozwiązania informatyczne - programy geodezyjne na maj 05 at 04:22
746 Views

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif
color_lens

CO NOWEGO W GEODEZJI I U GEODETÓW?

    Zaloguj się, żeby dowiedzieć się o nowościach w geodezji i zobaczyć, o czym dyskutujemy. Zapraszamy do dodawania darmowych ogłoszeń i umieszczenia firmy w katalogu firm geodezyjnych.
GEODEZJA PORTAL
GEODEZJA
albo za pomocą

i odbierz jeden z naszych ebooków