Dodawać zgłoszenie i licencję do operatu?

Mam usterkę i sugestię, żeby dodać zgłoszenie i licencję do operatu.
To nie jest problem z mojej strony, ale czy przepisy to regulują?
W rozporządzeniu jest wyliczone , co ma być zawarte.
gprojekt na grudzień 31 at 11:44 w Geodeta - Administracja
<span class="view_more" style="display: none;">§ 71 pomiary geodez. <br>
Dokumentacja wyników pomiarów oraz wyników ich opracowania<br>
<br>
Całość dokumentacji zawierającej rezultaty geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz wyniki opracowania tych pomiarów kompletuje się w postaci operatu technicznego i przekazuje się do PZGiK.<br>
2.<br>
W skład operatu technicznego wchodzą:<br>
1)<br>
szkice polowe i dzienniki pomiarowe;<br>
2)<br>
protokoły przyjęcia granic, protokoły ustalen...  więcej
na styczeń 13 at 01:56 Edytowane
2 Odpowiedź
Kopia zgłoszenia wg mnie tak by było wiadomo co zgłoszono i wykonywano. Licencja - zbędna makulatura którą i tak posiada PODGK.
Zgadzam sie z opinia jak wyzej
na wrzesień 20 at 11:20
Teoretycznie można , bo jest tam też napisane: inne dokumenty pozyskane...
alidada na grudzień 31 at 12:10