Najnowsza wersja NaviExpert z nowym sposobem prezentacji korków

Najnowsza wersja NaviExpert z bardziej przejrzystym sposobem wizualizacji korków jest już dostępna dla użytkowników Androida w sklepie Google Play.

Do tej pory w aplikacji NaviExpert korki w trakcie nawigacji prezentowane były na wszystkich głównych drogach za pomocą szerokiej palety różnych kolorów. W związku z prośbami wielu użytkowników twórcy aplikacji postanowili uwypuklić przede wszystkim korki na samej trasie oraz trasach alternatywnych. Zwiększono czytelność tych informacji, które podczas jazdy są dla kierowcy najważniejsze, aby mógł szybko zorientować się w sytuacji na drodze.

W najnowszej wersji NaviExpert oznaczonej numerem 11.4.287 wybrana trasa oznaczona jest kolorem niebieskim, jeśli przejazd nią odbywa się płynnie. Jeżeli na wybranym odcinku drogi pojawią się niewielkie utrudnienia, zostanie on oznaczony kolorem żółtym. Jasnoczerwony kolor na trasie wskazuje z kolei, że w tym miejscu z płynnością ruchu jest gorzej niż zwykle i tworzą się korki, a ciemnoczerwony odpowiada dużemu zatorowi.

Jedocześnie udostępniono możliwość przełączenia się na dotychczasowy sposób wizualizacji korków. Można tego dokonać wchodząc w menu aplikacji w zakładkę Ustawienia -> Ustawienia trasy -> Prezentacja korków w trakcie nawigacji.

Nowy sposób prezentacji korków jest widoczny w trakcie nawigacji zarówno na wybranej trasie, jak i trasach alternatywnych.

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif
color_lens