(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


Mapa kampusu UW z szansą na nagrodę

Mapa kampusu Uniwersytetu Warszawskiego została nominowana do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m. st. Warszawy.

Otwarty Kampus – bo tak nazywa się mapa – przedstawia w szczegółach uniwersytecki kompleks przy Krakowskim Przedmieściu. Twórcy podzielili miejsca na kilka kategorii: relaks, jedzenie, usługi, miejsca do nauki, przechadzka. W opisach miejsc znajdują się informacje, w jakim stopniu kawiarnia, bar czy biblioteka są dostępne dla osób poruszających się na wózku.

W tworzenie Otwartego Kampusu zaangażowane były studentki – a obecnie absolwentki – studiów o specjalizacji animacja kultury realizowanych w IKP. Teraz ich platforma została nominowana do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m. st. Warszawy w kategorii najlepsze wydarzenie architektoniczne 2018. W plebiscycie zostanie też przyznana Nagroda Mieszkańców. Dlatego wszyscy, którym spodoba się internetowa mapa kampusu mogą na nią zagłosować do 12 listopada poprzez formularz internetowy. Zwycięzców poznamy miesiąc później – 12 grudnia.

Mapa kampusu powstała w ramach Projektu Powiśle – programu kształcenia, realizowanego przez specjalizację animacja kultury w IKP UW. Celem projektu było m.in. zainicjowanie nowych relacji UW z najbliższym otoczeniem (instytucjami lokalnymi z Powiśla czy jego mieszkańcami).

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif