Wsparcie dla startupów korzystających z danych satelitarnych Copernicus

Krakowski Park Technologiczny wraz z Instytutem Geodezji i Kartografii rozpoczynają rekrutację do programu akceleracyjnego SpaceUp BSA, który wspiera i przyspiesza rozwój pomysłów i startupów korzystających z danych satelitarnych Copernicus.

Akcelerator SpaceUp BSA to nie tylko szansa na rozwój w obszarze wiedzy na temat wykorzystania danych satelitarnych, ale również wiedza biznesowa, która ma pomóc osobom właściwie podejść do tematu rozwoju firm i odnaleźć się na rynku.

Program trwa 3 miesiące i składa się z warsztatów dotyczących zarówno wykorzystywania i przetwarzania danych satelitarnych Copernicus, jak i cyklu zajęć wspierajacych rozwój biznesu (m. in.: modele biznesowe, techniki sprzedaży, marketing, pitching, finansowanie działalności, zagadnienia prawne).

Ponadto, obejmuje wsparcie specjalistów i mentorów, którzy pomogą obecnym i przyszłym przedsiębiorcom w przygotowaniu pomysłów do wprowadzenia ich na rynek, zweryfikowaniu ich biznesplanów i przygotowaniu strategii rozwoju.

Uczestnicy programu będą mogli skorzystać ze wsparcia krajowych i międzynarodowych specjalistów, mentorów i szkoleniowców z obszaru danych satelitarnych.

Do programu SpaceUp BSA przyjmowane są 2-4 osobowe zespoły.  Zgłoszenia są przyjmowane od 26 września - 27 października 2019. Zapisy: https://balticsatapps.pl/akceleracja/pl

 

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif
color_lens