(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


GIS Day w Warszawie oczami przyszłości

"GIS oczami przyszłości" - to hasło Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej GIS w Stolicy 2019, która z okazji GIS Day odbędzie się 29 listopada na Politechnice Warszawskiej.

GIS w Stolicy to międzynarodowe święto miłośników i użytkowników Systemów Informacji Geograficznej, które ma na celu promocję GIS, integrację międzyuczelnianą oraz aktywizację organizacji pozarządowych i społecznych. Jest to konferencja współtworzona przez koła naukowe oraz organizacje działające na największych warszawskich uczelniach. 

Podczas imprezy na uczestników czeka wiele interesujących i atrakcyjnych przedsięwzięć. W programie zaplanowane są m.in. wystąpienia ciekawych gości, którzy powiedzą o tym, jak GIS wykorzystywany jest w wielu dziedzinach nauki. Oprócz tego Uczestnicy będą mogli wykazać się swoją wiedzą w licznych konkursach z cennymi nagrodami, a także wziąć udział w warsztatach. Do grona uczestników dołączą również sympatycy GIS-u z liceów i techników. Przygotowane dla nich specjalne zajęcia wprowadzą ich w interesujący świat Systemów Informacji Geograficznej.

Organizatorami wydarzenia są studenci z jednostek naukowych warszawskich uczelni:

Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida”, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej, Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego, Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej działające w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie, Koło Naukowe Studentów „Geopixel” Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Infromacje praktyczne:

Data: 27.11.2019 r. Miejsce: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4 Strona wydarzenia: http://www.gis-day.pl/

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif