(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


O GIS-ie w procesach biznesowych na Akademii GIS Aquanet

Już 26 września odbędzie się konferencja AGA GIS 2019 roku pod hasłem "GIS w procesach biznesowych", organizowana przez spółkę Aquanet z Poznania.

Tegoroczna konferencja to już trzecie spotkanie, organizowane w ramach programu Akademia GIS Aquanet. Celem konferencji jest przedstawienie wdrożonych rozwiązań z zastosowaniem GIS w procesach biznesowych przez specjalistów z firm wodociągowych oraz branży sieciowej. W wydarzeniu wezmą udział specjaliści i menedżerowie z kilku wiodących firm wodociągowych w Polsce, kadra naukowa oraz przedstawiciele biznesu. Nowością w tym roku będzie udział ekspertów ds. zarzadzania infrastrukturą sieciową z firm spoza branży wodociągowej.

Organizatorzy udostępnili właśnie agendę konferncji. Program spotkania został podzielony na trzy części. Zaproszenie prelegenci przedstawią wykorzystanie GIS-u w procesach biznesowych m.in. w MPWiK we Wrocławiu czy MPWiK m.st. Warszawy, a także w branży energetycznej - PKP Energetyka, Enea Operator. Poza referetami przewidziano równiez panel dyskusyjny w formie merytorycznej debaty z udziałem naukowców i specjalistów.

Konferencja odbędzie się 26.09.2019 roku w Hotelu Poznańskim w Luboniu k/Poznania.

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif