Różne Oblicza Gospodarki Przestrzennej - zapowiedź konferencji SGGW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową ,,Różne oblicza Gospodarki Przestrzennej" z okazji 20-lecia kierunku gospodarka przestrzenna, która odbędzie się 25 października 2019 r. na kampusie uczelni.

Podstawowym celem konferencji jest przedstawienie dorobku 20 lat gospodarki przestrzennej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz 15-lecia działalności Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej.

Konferencja będzie poświęcona interdyscyplinarności gospodarki przestrzennej i ma na celu zwrócenie uwagi na jej różne oblicza i szeroką problematykę zainteresowań.

Sesje plenarne będą się składać z wystąpień: ekspertów, absolwentów kierunku gospodarka przestrzenna oraz studentów zrzeszonych w kołach naukowych zajmujących się problematyką gospodarki przestrzennej. Wydarzenie pozwoli na wymianę cennych doświadczeń między przedstawicielami środowisk akademickich oraz branżowych.

Na miejscu czekają na Was:

Eksperci związani z gospodarką przestrzenną, Konkursy z cennymi nagrodami, np. bony na szkolenia, Warsztaty przeprowadzane w małych grupach,

Do 18 sierpnia można zgłaszać czynne uczestnictwo w konferencji, poprzez wysłanie abstraktu wystąpienia. Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji oraz regulamin znajduje się na stronie koła naukowego oraz na stronie wydarzenia na facebook'u.

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif
color_lens