(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


Esri User Conference 2019

Już dziś rozpoczyna się jedno z największych wydarzeń świata GIS – „Esri User Conference”. Jak co roku około 19 tysięcy osób spotka się w San Diego, aby przez 5 dni dyskutować o najciekawszych zastosowaniach GIS i technologiach od Esri. Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu osobiście, Esri przygotowało transmisję onlin.

Każdego roku w okresie wakacyjnym w San Diego dochodzi do niezwykłego wydarzenia, które odbywa się nieprzerwanie od 39 lat, a swoim rozmachem przerasta podobne imprezy organizowane przez gigantów z branży elektroniki użytkowej. W tym roku wydarzenie odbędzie się między 8 a 12 lipca, a jego hasłem przewodnim będzie „GIS jako inteligentny system nerwowy” (GIS—The Intelligent Nervous System).

Na uczestników czeka ponad 1000 sesji, 770 godzin szkoleń i 330 ofert wystawców. Konferencja obfituje również w liczne okazje do integracji, takie jak impreza „Thursday Night Party”, w trakcie której można wziąć udział w licznych koncertach. Jak co roku wydarzenie będzie obfitowało w atrakcje dla dzieci, m.in. „Kids Fair” czyli specjalna strefa, gdzie najmłodsi mogą odkrywać świat cyfrowych map, czy Family Night at the UC Expo - specjalne godziny otwarcia centrum wystawienniczego dla rodzin z dziećmi.

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif