GPS Satlab SL800 Mega Lekki 700g Najmniejszy Odbiornik

Bydgoszcz, Polska

Opis
Witam Zajmuje się sprzedażą Szwedzkich urządzeń geodezyjnych marki Satlab Niwelatory Tachimetry i odbiorniki GPS 
 
GPS Satlab SL800

Najwyższa jakość i precyzja wykonania oraz niezawodność pracy  w przystępnej cenie.

Sprzęt tej marki przeciera szlaki w miniaturyzacji i uniwersalności, dlatego Satlab SL800 od momentu wprowadzenia na rynek pozytywnie zaskakiwał rozmiarami, jakością pracy w terenie, niską ceną oraz wszechstronnością w codziennej pracy, nie tylko geodetów. Odbiornik ten pozwala na pomiar z centymetrową dokładnością bez użycia długiej tyczki (wystarczy metrowa ) i anteny zewnętrznej.
 
SL800 odbiera w pełnym zakresie sygnały satelitów nawigacyjnych GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo oraz SBAS. By w pełni korzystać z jego możliwości, nie ma potrzeby dokupywania dodatkowych opcji, odblokowywania funkcji czy wprowadzania zmian sprzętowych – w każdym odbiorniku Satlab wszystko jest od razu dostępne dla użytkownika.
 

Kilka faktów na temat SL800: posiada najnowszą płytę GNSS NovAtel pracującą na 555 kanałach oraz wymienne baterie (około 12 godzin pracy na jednej baterii), można go doładowywać przez power bank, waży tylko 700 gram z baterią i mierzy jedynie 12 cm średnicy. Inicjalizacja od momentu włączenia do uzyskania rozwiązania fixed zajmuje około 10 sekund. Bluetooth 4.0 dalekiego zasięgu oraz większa liczba śledzonych satelitów dają lepszy komfort pracy w trudnych warunkach pomiarowych. Odbiornik posiada także dodatkowe algorytmy oraz silniki obliczeniowe niwelujące sygnały odbite.

Najważniejsze w tych wszystkich specyfikacjach i cyferkach jest to, jak rzeczywiście urządzenie sprawuje się w terenie. Użytkownikom satelitarnych odbiorników RTK najbardziej zależy na tym, by mierząc w trudnych warunkach (przy granicy lasu czy budynku bądź w wykopach), uzyskiwać zadowalające centymetrowe dokładności, żeby powtarzalność pomiaru mieściła się w zakresie 1-2 cm oraz żeby nigdy nie pojawiały się „odbite pikiety”.

Zachęcam do umawiania prezentacji smile
 
+48 796 774 436 
 

ul. Magazynowa 11/12 - 1 piętro
85-790 Bydgoszcz

 
http://www.geobudserwis.pl
: serwgeo
Geobudserwis Bydgoszcz
 • Naprawa Sprzętu Geodezyjnego i Sprzedaż nowych i używanych
  Zajmuje się naprawą sprzętu geodezyjnego i budowlanego wszystkich marek
  Brak więcej wyników

  Komentarze (0)

  Nie ma loginu
  gif
  color_lens
  GEODEZJA PORTAL
  GEODEZJA
  albo za pomocą

  i odbierz ebook "Jak zawrzeć korzystną umowę o prace geodezyjne"

  (c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019