Kategoria
Cena
zł22500
Nowy czy Używany
Sposób Dostawy
Metoda płatności

GPS Satlab SL800 Mega Lekki 700g Najmniejszy Odbiornik

Bydgoszcz, Polska

Opis
Witam Zajmuje się sprzedażą Szwedzkich urządzeń geodezyjnych marki Satlab Niwelatory Tachimetry i odbiorniki GPS 
 
GPS Satlab SL800

Najwyższa jakość i precyzja wykonania oraz niezawodność pracy  w przystępnej cenie.

Sprzęt tej marki przeciera szlaki w miniaturyzacji i uniwersalności, dlatego Satlab SL800 od momentu wprowadzenia na rynek pozytywnie zaskakiwał rozmiarami, jakością pracy w terenie, niską ceną oraz wszechstronnością w codziennej pracy, nie tylko geodetów. Odbiornik ten pozwala na pomiar z centymetrową dokładnością bez użycia długiej tyczki (wystarczy metrowa ) i anteny zewnętrznej.
 
SL800 odbiera w pełnym zakresie sygnały satelitów nawigacyjnych GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo oraz SBAS. By w pełni korzystać z jego możliwości, nie ma potrzeby dokupywania dodatkowych opcji, odblokowywania funkcji czy wprowadzania zmian sprzętowych – w każdym odbiorniku Satlab wszystko jest od razu dostępne dla użytkownika.
 

Kilka faktów na temat SL800: posiada najnowszą płytę GNSS NovAtel pracującą na 555 kanałach oraz wymienne baterie (około 12 godzin pracy na jednej baterii), można go doładowywać przez power bank, waży tylko 700 gram z baterią i mierzy jedynie 12 cm średnicy. Inicjalizacja od momentu włączenia do uzyskania rozwiązania fixed zajmuje około 10 sekund. Bluetooth 4.0 dalekiego zasięgu oraz większa liczba śledzonych satelitów dają lepszy komfort pracy w trudnych warunkach pomiarowych. Odbiornik posiada także dodatkowe algorytmy oraz silniki obliczeniowe niwelujące sygnały odbite.

Najważniejsze w tych wszystkich specyfikacjach i cyferkach jest to, jak rzeczywiście urządzenie sprawuje się w terenie. Użytkownikom satelitarnych odbiorników RTK najbardziej zależy na tym, by mierząc w trudnych warunkach (przy granicy lasu czy budynku bądź w wykopach), uzyskiwać zadowalające centymetrowe dokładności, żeby powtarzalność pomiaru mieściła się w zakresie 1-2 cm oraz żeby nigdy nie pojawiały się „odbite pikiety”.

Zachęcam do umawiania prezentacji smile
 
+48 796 774 436 
 

ul. Magazynowa 11/12 - 1 piętro
85-790 Bydgoszcz

 
http://www.geobudserwis.pl
Brak więcej wyników

Komentarze (0)

Nie ma loginu