Kategoria
Cena
zł859
Podkategoria
Nowy czy Używany
Sposób Dostawy
Metoda płatności
Ilość dostępnych elementów
999

(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


Link do strony FB

TrueCAD 2019 Premium

Grodzisk Mazowiecki, Polska

Opis

Cechy produktu

WIECZYSTA LICENCJA

Zakup licencji TrueCAD to niewielki jednorazowy wydatek. Nie istnieje konieczność uiszczania żadnych opłat abonamentowych. Licencja działa zawsze bezterminowo. Gdybyś chciał lub potrzebował w przyszłości zaktualizować program do najnowszej wersji, umożliwimy Ci to po preferencyjnych cenach.

SAMODZIELNY TRANSFER LICENCJI

Czy spotkałeś się z sytuacją, gdy licencja jest przypisana na stałe do komputera? To ogranicza Twoje prawo własności. My nie przypisujemy licencji na stałe do jednego urządzenia. Twoją licencję na 1 stanowisko możesz przenieść samodzielnie dowolną ilość razy używając polecenia transferu licencji.

NOWOCZESNY INTERFEJS

Produkty ActCAD LLC USA posiadają konfigurowalny nowoczesny interfejs. Oferują możliwość wywołania poleceń na wiele sposobów np.: za pomocą linii poleceń, klasycznego menu i pasków, nowoczesnej wstążki. Możesz wybrać jeden z dostępnych stylów interfejsu. Możesz również wybrać język interfejsu z 13 dostępnych.

WSPARCIE PRODUCENTA

Nasze produkty posiadają roczne wsparcie producenta, której jest udzielane drogą mailową lub przez VPN.

W tym okresie otrzymasz także bezpłatne aktualizacje produktu do najnowszej wersji. By rozwiązać problemy możesz zwrócić się do zespołu wsparcia. Korzystaj również z porad społeczności na blogu technologicznym.

ARTISAN RENDERER

Oprogramowanie ActCAD LLC USA jest teraz dostępne z pakietem Artisan Professional Rendering bez dodatkowych kosztów. Artisan Renderer to doskonały program dostępny z wieloma funkcjami renderowania, takimi jak: realistyczne renderowanie, widok 360 °, oświetlenie sceny, materiały tekstur itp.

PROSTE WDROŻENIA

Dzięki nowoczesnemu interfejsowi wzorowanemu na wiodących rozwiązaniach, podobnej składni poleceń oraz filozofii pracy, czas jaki potrzebny jest na wdrożenie naszego produktu został skrócony do minimum. Jeżeli miałeś do czynienia z innymi produktami CAD, bez problemu odnajdziesz się przy pracy z ActCAD/TrueCAD.

STABILNY I NOWOCZESNY

Stabilny silnik Intellicad 8.4B oraz najnowsze biblioteki Teigha 4.3.4796 oferują większą zgodność i lepszą funkcjonalność. Akceleracja sprzętowa oparta o biblioteki OpenGL to większy komfort wydajnej pracy na każdym sprzęcie. TrueCAD na systemy 64 bitowe wykazuje się większą wydajnością i szybkością dzięki lepszemu wykorzystaniu zasobów systemu.

DARMOWE DODATKI

Truecad zwiększa produktywność pracy poprzez wprowadzanie dodatkowych funkcji, takich jak: import chmur punktów, fotorealistyczny rendering - Artisan Renderer, konwerter jednostek, otwieranie plików PDF to edycji, konwerter plików TrueCAD DXF/DWG/DGN, konwerter Raster to Vector, biblioteka bloków z ponad 5000 symboli itp.

 

ZNAJDŹ NAS NA https://www.truecad.pl  https://www.truecad.eu https://www.bba-one.pl

LUB SKONTAKTUJ SIĘ

t: 720310031

m: BIURO@ACTCAD.PL

Brak więcej wyników

Komentarze (0)

Nie ma loginu
gif