Aplikacja iOS do nauki słownictwa geodezyjnego: angielski i norweski

Polska

Opis
Linglossa to aplikacja mobilna na system iOS do nauki słownictwa ogólnego i zawodowego. Obecnie dostępne do nauki są trzy języki: polski, angielski i norweski, oraz zawodowe słownictwo z dziedziny szeroko pojętej geodezji i kartografii.
 
W planach jest dalsza rozbudowana bazy słów i stopniowe rozszerzenia dostępnych materiałów o kolejne języki oraz dziedziny, takie jak np. budownictwo czy pedagogika. Mam nadzieję, że moja aplikacja może Wam się przydać w nauce specjalistycznego słownictwa angielskiego lub norweskiego. Zapraszam do pobrania w AppStore i rejestracji.
 
Mam też ofertę dla członków użytkowników geodezjapolska.pl - jeżeli w do 17 lutego 2019 utworzysz konto i potwierdzisz swój adres e-mail, wyślij mi krótką prywatną wiadomość z adresem e-mail, którego użyłeś/aś do rejestracji, a dam Ci pełny dostęp do wybranego języka/języków na miesiąc.
 
Uwaga! Jeżeli używacie Gmaila, to e-mail z linkiem aktywacyjnym może się zawieruszyć w Spamie - wystarczy w takim przypadku kliknąć "To nie jest spam" i wszystkie kolejne wiadomości z linglossa.com będą już normalnie trafiały do skrzynki odbiorczej.
 
Zapraszam również do odwiedzenia i polubienia strony aplikacji na Facebooku: https://www.facebook.com/linglossa.official/
 
Jeżeli znacie osoby, którym Linglossa może się przydać, polećcie im ją proszę. Jednocześnie będę wdzięczny za każdy feedback odnośnie samej aplikacji! Jeżeli się spodoba, to z wdzięcznością przyjmę ocenę bądź krótką recenzję w App Store.
TerraTec AS / Linglossa
 • Absolwent AGH po specjalności Geodezja Inżynieryjna i Przemysłowa, od ponad czterech lat pracuję w Norwegii w firmie TerraTec AS, gdzie zajmuję się głównie naziemnym skaningiem laserowym, zarówno mobilnym jak i statycznym. W czasie wolnym rozwijam swoją aplikację mobilną do nauki słownictwa - Linglossa.
  Brak więcej wyników

  Komentarze (0)

  Nie ma loginu
  gif
  color_lens
  GEODEZJA PORTAL
  GEODEZJA
  albo za pomocą

  i odbierz ebook "Jak zawrzeć korzystną umowę o prace geodezyjne"

  (c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019