Modelowanie drogi w Autocad Civil 3D + naloty dronem z modelami terenu

Cały świat.

Opis

Podejmę się wykonania modeli dróg w programie Autocad Civil 3D korytarzami i powierzchniami. W ramach zlecenia mogę przygotować pliki dwg z wszystkimi danymi + pliki xml opcjonalnie przygotować gotowe dane do systemów sterowania maszyn Trimble, Leica lub Topcon (często instalowany na KOMATSU).
Gdy projekt od klienta jest w dwg (autocad), to koszt 500zł za sztukę drogi do 1 km i proporcjonalnie 500zł za każdy km gdy droga jest dłuższa.
Gdy projekt jest w papierze lub PDF, to koszt 600zł za sztukę drogi do 1 km i proporcjonalnie 600zł za każdy km gdy droga jest dłuższa.
Dla dróg dwujezdniowych (Trasa główna Autostrady, Ekspresówki) koszt jest o 25%większy.
Wystawiam fakturę vat.

W związku z wcześniejszymi pytaniami. Wykonujemy obliczenia robót ziemnych przekrojami wraz z wykonaniem operatu (na danych klienta). Koszt około 400zł za sztukę do 1km i 400zł za każdy kolejny km liczone proporcjonalnie. Obliczenia robót ziemnych bryłami liczone od powierzchni (średnio 150 zł za sztukę).

Pomiary robót ziemnych liczone za dniówkę.

Oferuję też pomiary dronem dróg i kopalni. Koszt ustala się indywidualnie. W tym wypadku wykonywany jest nalot i przygotowanie modelu dxf lub xml z powierzchnią terenu.
Obliczenia na ich podstawie liczone niezależnie.

Podane ceny są orientacyjne a roboty są wyceniane niezależnie dla każdego klienta.

 
: Karasgeo
 • Drogi i Koleje to cała moja praca. Autocad Civil 3D - modelowanie oraz inne uzyskuję z tego narzędzia. 20 lat doświadczenia w geodezyjnej obsłudze budowy dróg.
  Brak więcej wyników
  Brak więcej wyników

  Komentarze (2)

  Nie ma loginu
  gif
  color_lens
  • raster
  • Karasgeo
  GEODEZJA PORTAL
  GEODEZJA
  albo za pomocą

  i odbierz ebook "Jak zawrzeć korzystną umowę o prace geodezyjne"

  (c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019