Kategoria
Cena
zł600
Podkategoria
Nowy czy Używany
Sposób Dostawy
Metoda płatności
Ilość dostępnych elementów
1000

(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


Modelowanie drogi w Autocad Civil 3D + naloty dronem z modelami terenu

Cały świat.

Opis

Podejmę się wykonania modeli dróg w programie Autocad Civil 3D korytarzami i powierzchniami. W ramach zlecenia mogę przygotować pliki dwg z wszystkimi danymi + pliki xml opcjonalnie przygotować gotowe dane do systemów sterowania maszyn Trimble, Leica lub Topcon (często instalowany na KOMATSU).
Gdy projekt od klienta jest w dwg (autocad), to koszt 500zł za sztukę drogi do 1 km i proporcjonalnie 500zł za każdy km gdy droga jest dłuższa.
Gdy projekt jest w papierze lub PDF, to koszt 600zł za sztukę drogi do 1 km i proporcjonalnie 600zł za każdy km gdy droga jest dłuższa.
Dla dróg dwujezdniowych (Trasa główna Autostrady, Ekspresówki) koszt jest o 25%większy.
Wystawiam fakturę vat.

W związku z wcześniejszymi pytaniami. Wykonujemy obliczenia robót ziemnych przekrojami wraz z wykonaniem operatu (na danych klienta). Koszt około 400zł za sztukę do 1km i 400zł za każdy kolejny km liczone proporcjonalnie. Obliczenia robót ziemnych bryłami liczone od powierzchni (średnio 150 zł za sztukę).

Pomiary robót ziemnych liczone za dniówkę.

Oferuję też pomiary dronem dróg i kopalni. Koszt ustala się indywidualnie. W tym wypadku wykonywany jest nalot i przygotowanie modelu dxf lub xml z powierzchnią terenu.
Obliczenia na ich podstawie liczone niezależnie.

Podane ceny są orientacyjne a roboty są wyceniane niezależnie dla każdego klienta.

 
Brak więcej wyników
Brak więcej wyników

Komentarze (2)

  • Karasgeo
  • raster
Nie ma loginu
gif

HTML Block