TrueCAD 2022 Premium ESD

Polska

Opis

TrueCAD 2022 Premium

Licencja wieczysta ESD

TrueCAD Premium to oprogramowanie 2D CAD z natywną obsługą plików DWG i DXF.
W swoich produktach TrueCAD wykorzystuje rozwiązania IntelliCAD w tym najnowszy silnik ITC IntelliCAD 10.1 najnowsze biblioteki Open Design Alliance zaprojektowane do obsługi plików dwg/dxf/dgn/dwt/pdf.
Produkty TrueCAD zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najlepszej kompatybilności i prawdziwej alternatywy dla oprogramowania AutoCAD® oraz innych drogich programów CAD takich jak GstarCAD, ZWCAD®, BricsCAD® czy DraftSight®. True CAD® oferuje pełen zestaw narzędzi do rysowania 2D zgodnych z AutoCAD® oraz zestaw narzędzi do modelowania szkieletowego w pełni kompatybilnych z uznanymi rozwiązaniami. Interfejs programu i polecenia zostały zaprojektowane w sposób zapewniający rozszerzone opcje dostosowania i maksymalna zgodność interfejsu, poleceń z innymi rozwiązaniami CAD. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wysokiej wydajności umożliwia szybką i wygodną pracę z projektami w formatach plików DWG/DXF. Ponadto marka ActCAD oferuje również dedykowane rozwiązania takie jak ActCAD Nesting Acting, ActCAD MEP, ActCAD CNC Post Process czy ActCAD Dials &Scales.
Biuro Badań i Analiz ONE Mariusz Ostrowski
 • 720 31 00 31
  https://actcad.pl, https://truecad.eu, https://bba-one.pl, https://tanicad.pl,
  https://www.facebook.com/Biuro-Bada%C5%84-i-Analiz-ONE-Mariusz-Ostrowski-1742023359403587/
  pomiary geodezyjne i systemy informacji terenowej, pomiary przemieszczeń pionowych i poziomych, Deformacji i odkształceń, oprogramowaniu CAD
  Hej!! Nazywam się Mariusz Ostrowski, w latach mojej młodości uczyłem się Technikum Geodezyjnym w Żelechowie, następnie w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. W geodezji pracuję od 1993. Od 2015 roku prowadzę swoją firmę. Specjalizuje się w pomiarach przemieszczeń. Od 2016 prowadzę również sprzedaż niedrogiego oprogramowania CAD firmy ActCAD LLC USA - oprogramowania CAD na silniku IntelliCAD. Zapraszam na https://bba-one.pl, https://actcad.pl, https://tanicad.pl, https://truecad.pl, https://truecad.eu w celu zapoznania się z ofertą oprogramowania CAD i nakładek geodezyjnych firmy CubicORB.
  Brak więcej wyników

  Komentarze (0)

  Nie ma loginu
  gif
  color_lens
  GEODEZJA PORTAL
  GEODEZJA
  albo za pomocą

  i odbierz ebook "Jak zawrzeć korzystną umowę o prace geodezyjne"

  (c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019