Metody płatności

Visa
Cash
Mastercard
Maestro
Direct Debit
Visa Electron
Credit Cards
Paypal
 • ZiZaKo sp. z o.o. favorite
 • Usługi geodezyjne
 • Czerwonego Prądnika 2C, Kraków-Śródmieście, Polska
 • http://zizako.pl
 • 9452156662
 • Jesteśmy doświadczonym dostawcą sprzętu i akcesoriów do druku, w tym ploterów HP oraz urządzeń wielofunkcyjnych, laserowych i atramentowych. Sprzedajemy wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, w tym bezpieczne dla urządzeń zamienniki Yvesso do ploterów. W ofercie posiadamy także komputery, obudowy PC, klawiatury, głośniki i wiele innych produktów oraz części zamiennych. To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych Klientów.

   

  W katalogu firmy ZiZaKo można znaleźć szereg produktów z zakresu motoryzacji – opony i CB radia, a oprócz tego całą gamę akcesoriów do oświetlenia. Jesteśmy również nowoczesnym sklepem z dronami, w naszej ofercie znajdą Państwo doskonale wykonane produkty wysokiej jakości i wszystkie niezbędne akcesoria do nich.

   

  Dostarczamy sprzęt wyłącznie od najlepszych i sprawdzonych producentów. U nas znajdą Państwo urządzenia takich marek jak HP, Epson, Canon, Brother i wiele innych. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów, zapewniamy fachowe doradztwo i usługi kalibracji sprzętu.

   

  Yvesso – wysoka jakość w korzystnej cenie

  Yvesso to wysokiej jakości zamienniki materiałów eksploatacyjnych. W ofercie dostępne są między innymi papiery do ploterów, nadające się do druku cyfrowego oraz posiadające gwarancję przydatności do drukarek laserowych, nawet po wykonaniu poddruku na maszynie offsetowej. Idealnie sprawdzają się także w przypadku szybkich kopiarek i atramentowych drukarek wielkoformatowych. Oferujemy także tusze Yvesso charakteryzujące się doskonałą jakością, krótkim czasem schnięcia oraz możliwością mieszania z oryginalnymi tuszami bez żadnych skutków ubocznych.

  GEODEZJA PORTAL
  GEODEZJA
  albo za pomocą

  i odbierz ebook "Jak zawrzeć korzystną umowę o prace geodezyjne"