(c) Geodezja24.pl, GeodezjaPolska.pl 2005-2019


Link do strony FB

IntelliCAD 10.1

BETA testy IntelliCAD 10.1

 

IntelliCAD 10.1 to najnowsza wersja platformy programistycznej CAD firmy ITC.

Zawiera ona wiele nowych funkcji, poprawek i ulepszeń wydajności — w oparciu o opinie, przesłane przez użytkowników.

Funkcje IntelliCAD zostały udoskonalone, przeprowadzono miliony testów regresji, trwają ręczne testy prowadzone przez pracowników. No i wreszcie IntelliCAD zaprasza wszystkich chętnych do przeprowadzenia testów na realnych projektach. Nadszedł czas na prawdziwe opinie zarejestrowanych użytkowników wersji beta.

Z pomocą milionów użytkowników ITC stworzyło platformę CAD. Platformę na której dziesiątki członków zaprojektowało setki produktów dla milionów użytkowników, tworzących miliardy rysunków!

Platforma IntelliCAD uwolniła użytkowników i ich dane projektowe od monopolu CAD. Tworząc konkurencyjne oprogramowanie CAD od 1998 roku. Opinie użytkowników na temat najnowszej wersji IntelliCAD 10.1 pomoże kontynuować spuściznę, zapewniając solidną platformę rozwoju CAD na przyszłość.

Silnik IntelliCAD 10.1 ma zostać udostępniony członkom Konsorcjum ITC w sierpniu 2021 r., Już niedługo członkowie ITC zaimplementują nowo dostępne funkcje w swoich produktach. Testy beta i  link do pobrania produktów dostępne są dla każdego, kto chce poznać IntelliCAD 10.1.

Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem wersji beta, przejdź bezpośrednio do portalu Beta.

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, kliknij link poniżej artykułu i Zarejestruj się, aby rozpocząć proces pobierania. IntelliCAD oczekuje od swoich beta testerów że podzielą się opiniami przechodząc do „Pomocy”, a następnie „Wyślij opinię”.

 

 

ActCAD z nowym silnikiem IntelliCAD 10.1

 

ActCAD z niecierpliwieniem oczekuje na udostępnienie najnowszego silnika IntelliCAD 10.1 wszystkim członkom ITC.

Niektóre z wprowadzonych poprawek są dziełem naszego zespołu programistów, który przyczynia się czynnie do rozwoju silnika IntelliCAD  oraz jego implementacji w produktach ActCAD poprzez szeroko zakrojoną współpracę w ramach Konsorcjum IntelliCAD.

Ze swojej strony staramy się skrupulatnie informować naszych klientów o wprowadzonych zmianach i ulepszeniach oraz usuniętych błędach w kodzie oprogramowania ActCAD. Naszą pracę opieramy o jasne kryteria ocen i procedury kontroli jakości naszych produktów.

Poprzez stały kontakt z naszymi klientami staramy się udoskonalać nasze produkty w oparciu o ich sugestie.

 

Biuro Badań i Analiz ONE Mariusz Ostrowski
 • 720 31 00 31
  https://actcad.pl, https://truecad.eu, https://bba-one.pl, https://tanicad.pl,
  https://www.facebook.com/Biuro-Bada%C5%84-i-Analiz-ONE-Mariusz-Ostrowski-1742023359403587/
  pomiary geodezyjne i systemy informacji terenowej, pomiary przemieszczeń pionowych i poziomych, Deformacji i odkształceń, oprogramowaniu CAD
  Hej!! Nazywam się Mariusz Ostrowski, w latach mojej młodości uczyłem się Technikum Geodezyjnym w Żelechowie, następnie w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. W geodezji pracuję od 1993. Od 2015 roku prowadzę swoją firmę. Specjalizuje się w pomiarach przemieszczeń. Od 2016 prowadzę również sprzedaż niedrogiego oprogramowania CAD firmy ActCAD LLC USA - oprogramowania CAD na silniku IntelliCAD. Zapraszam na https://bba-one.pl, https://actcad.pl, https://tanicad.pl, https://truecad.pl, https://truecad.eu w celu zapoznania się z ofertą oprogramowania CAD i nakładek geodezyjnych firmy CubicORB.
  opublikowany w Programy CAD i inne na września 22 at 07:22

  Komentarze (0)

  Nie ma loginu
  gif
  color_lens
  GEODEZJA PORTAL
  GEODEZJA
  albo za pomocą

  i odbierz ebook "Jak zawrzeć korzystną umowę o prace geodezyjne"